березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора, 21 грудня, в малому залі Будинку культури селищної ради відбувся літературно-музичний захід до 85-річчя від дня народження Олександра Богачука. Його організувала публічна бібліотека Любешівської селищної ради.

Ведучі Тетяна Кальчик та Олександра Клямарова оповіли про життєвий і творчий шлях митця. Пісні та вірші на його слова виконували відвідувачі «Університету ІІІ віку» та працівники Будинку культури. Ніжно і проникливо прозвучав монолог «Я – Мавка, я – донька волинського краю», відома пісня на слова Олександра Богачука «Троянди на пероні». Дружно і охоче також зал співав улюблені пісні про Волинь. А ще тут діяла літературна виставка творів поета-пісняра. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування