червня

17

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями фахівці Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний урок для учнів 9-го класу Любешівського ліцею з метою ознайомити їх із проблемою самовизначення, сформувати реальний погляд на вибір професії з урахуванням власних бажань, можливостей та потреб ринку праці.

 

За повідомленням працівників філії, школярів поінформували про стан регіонального ринку праці, про послуги служби зайнятості, конкурентоспроможні та перспективні професії, шляхи їх опанування, вимоги роботодавців до сучасного робітника. Спеціалісти центру зайнятості розповіли, як правильно обирати професію та як уникнути при цьому помилок. Учні дискутували на тему «Яку професію ви вважаєте престижною?», обговорили першочергові фактори, що впливають на вибір професії. Крім того, проаналізували помилки, котрі найчастіше допускає молодь під час свого професійного вибору. Розглянули також можливості проходження дистанційного тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Час пройшов з цікавістю та користю, кожен отримав відповіді на запитання та індивідуальні консультації з питань вибору майбутньої професії.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування