червня

17

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» для студентів та учнів Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ днями провели семінар на тему «Мій світ без насильства».

 

Його організували фахівці Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Надія Боснюк, Тетяна Мартинчук та керівник Любешівського бюро безоплатної правової допомоги Едуард Гречко.

Студентів та учнів коледжу поінформували про поняття насильства, його види та фактори, які йому сприяють. Обговорили проблему агресивних проявів у міжособистісних стосунках молоді, а також про поширення такого явища, як булінг. Розглянули життєві ситуації та переглянули соціальні відеоролики щодо профілактики різних видів насильства. Молодим людям були надані поради та рекомендації, як діяти в небезпечних ситуаціях, як захистити себе від цих негативних явищ та куди звернутися за допомогою, розповіли працівники служби зайнятості.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування