червня

17

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Про застосування законодавства у сфері охорони праці, промислової безпеки, державного ринкового нагляду, гігієни праці, експертизи умов праці та питань додержання законодавства про працю, зайнятість, інших нормативно-правових актів говорили сьогодні, 6 грудня, в актовій залі адмінприміщення під час семінар-наради за участю представників Управління Держпраці у Волинській області.

 

Серед учасників зібрання – голова райдержадміністрації Сергій Фесик та голова районної ради Петро Нагорний. Розпочинаючи роботу семінар-наради, начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько зазначив, що подібні зустрічі проводять по всій області з метою контролю дотримання належного оформлення трудових відносин. Оскільки офіційно працевлаштований громадянин має право на гідні та безпечні умови праці, регулярну виплату заробітної плати не нижче мінімальної, офіційні відпустки, надання пільг  і компенсацій за роботу у важких і шкідливих умовах праці. А також з метою запобігання настання нещасних випадків та зменшення негативних наслідків для споживачів продукції, котрі становлять потенційну небезпеку для суб’єктів господарювання, йдеться на сайті Любешівської РДА.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування