квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У вівторок, 4 грудня, під час апаратної наради при голові райдержадміністрації Сергію Фесику підбили підсумки проведення  літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році, повідомляється на сайті РДА.

Так, в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Неля Свищ зазначила: для забезпечення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей Любешівщини цьогоріч освоєно 170 тис. грн. (51 тис. грн. - район, 119 тис. грн. - ОТГ), послугами оздоровлення та відпочинку скористалися 790 дітей. 28 дітей  пільгових категорій (12 учнів - район) відпочивали в Міжнародному дитячому центрі «Артек», що в Пущі Водиці на Київщині та  в «Українському дитячому центрі «Молода гвардія» в Одесі. У серпні 95 учнів пільгових категорій побували в санаторії «Горинь» Рівненської області. Управлінням соціального захисту населення Любешівської РДА станом на 1 травня було направлено 35 дітей (дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС) до санаторно-курортних закладів згідно з законодавством. Від  початку року в обласному дитячому протитуберкульозному санаторії «Згорани» оздоровлено 148 дітей шкільного віку. 12 дітей станом на 1 грудня ще перебувають на відпочинку. За благодійні кошти у травні 49 талановитих дітей (обдарованих, переможців змагань, олімпіад та фестивалів) із Любешівщини за сприяння народного депутата України Ірини Констанкевич та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» відпочивали в дитячому центрі «Артек-Буковель». У дитячих санаторіях МОЗ України оздоровилося 24 школярі.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування