квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Співпраця з об’єднаними територіальними громадами – один із пріоритетів служби зайнятості. Тому 30 листопада відбулася зустріч працівників Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості у старостинському окрузі села Бірки, повідомляють працівники філії.

 

Обговорили питання перспективи зайнятості жителів громади, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. Також директор Любешівської районної філії Ольга Ковальчук поінформувала про порядок відшкодування ЄВ на створення нових робочих місць, проведення стажування в роботодавця безпосередньо на робочих місцях, можливості здобуття професії за сприяння служби зайнятості. Крім того, жителів цього старостинського округу ознайомили з послугами служби зайнятості і вакансіями в районі та за його межами, з нормами чинного законодавства про працю та зайнятість населення. Результатом цієї зустрічі стала домовленість про співпрацю служби зайнятості з керівництвом та населенням територіальної громади села Бірки.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування