травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні на першому поверсі в адмінбудинку районної ради своєрідне “ноу-хау» від районної філії Волинського обласного центру зайнятості – «Консультування населення району».

 Кожен охочий може підійти до інформаційного куточка, аби поспілкуватися з провідним фахівцем з профорієнтації Тетяною Мартинчук та провідним фахівцем відділу надання соціальних послуг Людмилою Швайко. Спектр їхніх послуг: якісне інформування населення про послуги служби зайнятості, оперативне вирішення проблем зайнятості, мотивація до продуктивної зайнятості тощо.

Фахівці районної філії Волинського обласного центру зайнятості щоп’ятниці з 10 до 12 год. організовуватимуть такий захід в приміщенні адмінбудинку.

 

 

 

 

 

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування