травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Наразі проводиться вакцинація проти цього захворювання серед груп професійного ризику. Це – освітяни, медпрацівники, повідомляє заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Любешівської селищної ради» Світлана Трофимук.

 

До цієї ж категорії належать і представники силових структур, яким теж необхідно зробити щеплення проти кору. Станом на 27 листопада на Волині зафіксовано 21 випадок захворюваності на кір, причому більшість хворих – діти. З профілактичною метою медичні працівники проводять у районі посилену роз’яснювальну роботу про необхідність проведення вакцинації від кору. Середній відсоток вакцинованих дітей на Любешівщині становить 86,2%. «На жаль, є батьки, котрі категорично проти вакцинації їхніх дітей. Найбільше відмов – по селах Зарудче, Цир, Седлище, Невір та смт Любешів», - інформує Світлана Вікторівна. Також наголошує: нині у всіх лікувально-профілактичних закладах району наявна достатня кількість якісної та ефективної вакцини проти кору. Також лікарка зазначила, що наразі активно відбувається вакцинація освітян та медичних працівників і загалом дорослого населення проти дифтерії та правця. Обидві ці хвороби є досить небезпечні. Вони дають важкі ускладнення і навіть можуть призвести до летальних наслідків.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування