травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

І це зовсім не жарт. Адже для керівників гуртків навчальних закладів Любешівщини вчора у Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся семінар-практикум «Впровадження інноваційних технологій навчання у роботу гуртків художньо-естетичного напряму», про що й розповіла директор БДЮТ Ірина Оласюк.
Найперше Ірина Володимирівна гостям презентувала діяльність цього закладу позашкільної освіти та провела оглядову екскурсію навчальними кабінетами. Відтак для учасників семінару керівники гуртків БДЮТ провели майстер-класи: Наталія Горщар – із техніки «Аплікація соломкою» - «Виготовлення осінньої квітки», а в техніці «Тістопластика» Наталія Молчанюк провела майстер-клас «Сніговик із солоного тіста». Після того, як кожен виготовив квітку, була створена колективна квіткова композиція. А от сніговичків керівники гуртків взяли з собою – аби представити їх у своїх навчальних закладах. Загалом всі отримали чудові, позитивні емоції, звичайно, певні вміння і враження, про що нагадуватимуть фотографії  (автор фото – Олена Кондрацька). 
 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування