березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні працівники культурної галузі району мали нагоду глянути під іншим кутом зору на шляхи вирішення болючих питань, котрі їх турбують, до того ж більшість із них є спільними для бібліотекарів, завідувачів клубними установами, працівників Будинку культури селищної ради.

 

Допомагали їм розібратися у цьому експерт з муніципальних послуг та радник із місцевих фінансів Волинського центру розвитку місцевого самоврядування Петро Лавринюк та Анатолій Матвіюк. Їх запросила Любешівська селищна рада, аби обговорити проблему неефективного використання соціальної інфраструктури в ОТГ. Готового плану позитивних змін фахівці не надали. Він прозвучав уже під кінець досить емоційної, дискусійно зустрічі як підсумок, висновок. Наприклад, серед його пунктів – провести опитування мешканців сіл щодо нагальних проблем та бачення їх вирішення власними силами; скласти перелік нових послуг у клубах, бібліотеках та обов’язково обговорити їх із громадськістю, а при потребі - скоригувати; розробити пакет самоокупних та додаткових платних послуг для членів громади; створити мережу організацій-партнерів (ГО, держустанови та ін.) для спільного планування та поведення заходів тощо. Також обидва спеціалісти наголосили на необхідності вивчати досвід сіл ОТГ Волині, котрі при подібних фінансових ресурсах успішно розвивають культурну галузь.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування