березня

24

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Цього вівторка відбулася чергова відправка юнаків на строкову військову службу. пішло троє юнаків: Дмитро Левковець із Зарудчі, односельці Сергій Бубало та Микола Зімич із Великого Куреня.

 

Вручив їм військові квитки та побажав хорошої служби військовий комісар Геннадій Борисюк. Орієнтовно, хлопці проходитимуть армію у Державній прикордонній службі. Як повідомили у Любешівському РВК, за плечима в хлопців – навчання у вузах. Так, Дмитро у Ківерцівському медичному коледжі здобув освіту фельдшера, а два земляки закінчили Любешівський технічний коледж, щоправда, за різними спеціальностями: Сергій має диплом як «Майстер обслуговування та ремонту автомобілів і двигунів», Микола – «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування