листопада

14

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Сьогодні голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко із робочим візитом відвідав Любешівщину.

 

Зокрема, губернатор проінспектував ремонт дороги до села Деревок, кошторисна вартість якого більше дванадцяти мільйонів гривень. Як поінформував виконроб Володимир Савченюк: роботи на цій ділянці дороги, протяжністю 3,2 км, розпочалися два тижні тому. Проведення капітального ремонту планується завершити за два тижні, якщо, звичайно, цьому сприятимуть погодні умови.

Також Олександр Ілліч оглянув і новозбудовані автобусні зупинки – с. Проходи і Підкормілля. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування