квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Офіційний старт подачі тепла в районі відбувся сьогодні - на виконання розпорядження голови Любешівської РДА Сергія Фесика.

 

Відповідно до цього розпорядження керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та підприємств, установ, організацій, виконкоми сільських, селищної рад зобов’язані також забезпечити своєчасні розрахунки за спожитий природний газ та електроенергію. З метою  економії енергоресурсів суворо дотримуватися температурних графіків роботи котелень.

Нагадаємо: згідно з законодавством України, рішення про початок опалювального сезону приймають на місцевому рівні, коли температура повітря складає +8° тепла більше трьох діб.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування