квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора в Любешівській об’єднаній територіальній громаді побували представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Селищний голова Олег Кух ознайомив експертів із станом справ у громаді та відповів на запитання, які цікавили гостей із-за кордону, повідомляється на веб-сайті Любешівської селищної ради ОТГ.

 

Спостерігачі ОБСЄ цікавилися, як іде  в нас процес децентралізації, що заважає   сільським  радам, які  не об’єдналися. Зачепили питання «троєвладдя» в районі та проблеми, що виникають через дублювання повноважень районної ради, райдержадміністрації та ОТГ. Окрім того, цікавилась закордонні спостерігачі безпекою мешканців громади, співпрацею з правоохоронними органами, правами національних меншин у районі,  дотриманням соціальних гарантій учасників АТО. Обговорили і міжнародну співпрацю, питання українсько-білоруського кордону. Не оминули й актуального нині в Україні – надання автокефалії. За результатами зустрічі сторони обмінялися контактними телефонами та висловили готовність до подальшої  співпраці. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування