квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Про це написала завідувачка закладу дошкільної освіти №3 «Ясла-садок «Сонечко» Надія Матейчик на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

«Вихованці, дирекція Любешівського закладу дошкільної освіти №3 "Ясла-садок "Сонечко" щиро дякують голові Любешівської селищної ради Куху О.І., депутатському корпусу селищної ради, начальнику управління фінансів Мартинчук О.В., начальнику управління гуманітарної політики Кух О.В., начальнику відділу освіти Куху В.І. за виділені кошти на придбання матеріалів для облаштування огорожі території закладу.
Безмежно вдячні усім батькам наших вихованців, які відгукнулися і долучилися до встановлення огорожі.
Велике дякую всім працівникам закладу за проведення малярних робіт огорожі.
Нехай всі добрі справи, які ви робите на користь дітям, повернуться до вас сторицею!
Віднині територія нашого закладу має безпечні, здоров'язбережувальні умови, привабливий вигляд, а головне - нова огорожа до вподоби нашим малюкам. Дякуємо!!!!!»You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування