квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Так каже про трьох сьогоднішніх новобранців заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Любешівського РВК майор Костянтин Борбич.

 Наприклад, Віталій Ткачук із Мукошина, котрому ще не виповнилося двадцять років, добровільно виявив бажання служити в армії. Разом із ним рідні та близькі проводжали Сергія Ількевича, жителя с. Дольськ, та Дмитра Христінчика з Любешова. За словами Костянтина Борбича, орієнтовно хлопці служитимуть у військових частинах у Луцьку та Києві. Вітаючи призовників із серйозним кроком у їхньому житті, він побажав їм хорошої служби, а їхніх родичів, друзів завірив, що строковики не залучаються до участі в бойових діях. А фото для редакції надала секретар Дольської сільради Тетяна Кратік, котра проводжала у солдати племінника. 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування