квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні відбулося друге засідання учасників робочої групи з підготовки проекту Стратегії розвитку Любешівської селищної ради на 2018-2025 роки за участю радників Волинського центру розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України.

Цей захід мав і теоретичний, і практичний характер. Головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності Любешівської селищної ради Вікторія Кондаревич ознайомила присутніх із результатами проведеного анкетування, яке відображає громадську думку про економічні, демографічні, природні, географічні та соціальні показники Любешівщини. Опитування тривало півтора місяця, жителі мали можливість заповнити як паперові, так і електронні анкети. Якщо проаналізувати результати опитування, то, виявляється, 27,51% мешканців зазначили, що просто змушені жити на території Любешівської ОТГ, для 28,17% опитаних громада комфортна для проживання, 18,68% хочуть, щоб тут жили їхні діти. На думку респондентів, головними факторами, які заважають розвитку громади, є безробіття, відсутність належної інфраструктури та недостатня громадська активність. Натомість розвиток ОТГ опитані громадяни бачать за умови вирішення проблеми безробіття, проведення ремонту інфраструктури, розвитку малого і середнього бізнесу та туризму.

Радники Центру запропонували практично провести соціально-економічний аналіз внутрішніх та зовнішніх чинників розвитку громади, описавши її сильні та слабкі сторони.   

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування