травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Продовжується співпраця Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості з Любешівським технічним коледжом ЛНТУ. Так, учора, 11 жовтня, відбулася зустріч студентів із провідним фахівцем із профорієнтації Тетяною Мартинчук.

 

Cтуденти дізналися про інформаційно-консультаційні та профорієнтаційні послуги, які надає служба зайнятості, отримали інформацію про стан ринку праці. Також обговорили плани проведення заходів у коледжі в рамках діяльності Центру кар’єри. Для оцінювання професійних якостей осіб для студентів провели експрес-тест, як за числом дати народження можна визначити здібності людини, котрі допоможуть реалізувати себе в житті. Цікаво те, що за результатами тесту у більшості опитуваних у результаті вийшло однакове число. Це вказує на те, що вони зробили правильний вибір – спеціальність «бухгалтер», повідомляють у Любешівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування