травня

25

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні відбулася перша відправка осіннього призову на строкову військову службу. Хвилююче і урочисто на плацу біля військового комісаріату проводжали новобранців, жителів різних куточків Любешівщини.

 

Восьмеро молодих чоловіків поповнять ряди захисників. Це Дмитро Качула з Любешова, Іван Динь із Великої Глуші, Олександр Любчик із Березної Волі, Руслан Литвинчук із Бихова, Дмитро Зімич із В’язівна, Олександр Лінік із Любешівської Волі, Іван Гичук із Невіра та Олександр Комар із Седлища.

Їх привітав із важливою подією у житті і вручив військові квитки військовий комісар Любешівського РВК Геннадій Борисюк. Він побажав призовникам здоров'я, мужності, відповідально виконувати обов’язки військовослужбовців і благополучно повернутися після армії додому. А їхнім рідним та близьким наголосив, що строковики не залучаються до участі в зоні бойових дій. Благочинний Любешівського округу митрофорний протоієрей Анатолій Шкара запросив всіх присутніх помолитися за призовників. А їх окропив святою водою та благословив іконками.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування