травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

30-річний житель Любешівщини отримав штраф у розмірі 10200 гривень із позбавленням права керування транспортними засобами за відмову від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку, повідомляє прес-служба Любешівського відділення поліції.

 

У серпні в с. Угриничі екіпаж правоохоронців помітив мотоцикліста, який здійснював незрозумілі маневри. Полісмени подали звукові сигнали про зупинку, однак водій ще кілька хвилин проїхав, зупинившись на узбіччі проїзної частини. Водій мав ознаки алкоголонього сп’яніння. На запитання, чи вживав він спиртні напої, відповів ствердно, проте відмовився від огляду на визначення стану алкогольного сп’яніння у встановленому законом порядку у присутності двох свідків. Працівники поліції оформили адміністративні матеріали на водія мотоциклу за відмову від проходження медичного огляду на стан сп’яніння (порушення п. 2,5 ПДР), відповідальність передбачена ч. 1 ст. 130 КУпАП. У відповідності до ст. 221 КУпАП розгляд справи здійснено Любешівським районним судом у вересні цього ж року та винесено рішення про накладення штрафу у розмірі 600 НМДГ, що становить 10200 гривень та позбавлення права керування транспортними засобами на строк один рік.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування