червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

21 вересня 2018 року проведено державну реєстрацію нової юридичної особи –  Маневицький окружний суд (ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 42489942).

 Як повідомлялося раніше, суд утворено у Любешівському та Маневицькому районах із місцезнаходженням у селищах міського типу Маневичах та Любешові Волинської області шляхом реорганізації (злиття) Любешівського районного суду та Маневицького районного суду Волинської області. Для забезпечення необхідних дій для належного початку роботи окружного суду та його представництва призначенотимчасово виконувача обов’язкикерівника апарату Маневицького окружного суду Ларису  Артишук-Березюк.

У Любешівському суді повідомляють, що обидва суди продовжуватимуть здійснювати правосуддя до призначення у новоутворений суд суддів та працівників апарату відповідно до закону.

Наталія Муха.

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування