червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

«Реформи, пов’язані з децентралізацією, є певним викликом для багатьох закладів культури, які мають знайти своє місце, окреслити шляхи подальшого існування та визначити нові напрями і форми надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних і дозвіллєвих послуг. Особливо це стосується сільських осередків культури», - переконана начальник відділу культури та туризму управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради Ольга Гарманюк.

 

Тож, із метою вдосконалення роботи закладів культури, необхідно провести їх реорганізацію з урахуванням розширення напрямків діяльності та надання платних послуг. А саме шляхом злиття двох комунальних закладів селищної ради – Будинку культури та Публічної бібліотеки – утворити єдиний освітньо-культурний центр. Ольга Василівна вважає: такий центр є необхідною умовою для того, щоб молоді люди зростали патріотами, освіченими й конкурентоспроможними, а громади були комфортними, безпечними та привабливими для своїх мешканців.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування