лютого

18

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Минулого тижня на базі Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ у рамках роботи «Центру кар’єри» провідний юрисконсульт Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Надія Боснюк провела семінар «Легальна зайнятість».

 Активними учасниками заходу стали студенти коледжу. Під час семінару вони дізналися про особливості працевлаштування на роботу та звільнення, про права найманого працівника, дотримання умов праці, відповідальність роботодавців за використання нелегальної праці та виплати зарплати «у конверті». Юнаки та дівчата активно дискутували щодо можливих методів контролю роботодавців щодо офіційного працевлаштування працівників, особливо молоді, створенню належних умов праці та встановлення гідної заробітної плати. Також вони отримали відповіді на всі запитання, що їх цікавили. А головне - переконались у тому, що легальна робота – гідне забезпечення їхнього майбутнього, повідомляють у Любешівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування