червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

19 та 20 вересня команда ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І. Пасевича» розпочала План реалізації проекту Zero Waste Day (День без сміття), організатори - Klitschko Foundation та фундація Coca-Cola. Учні, вчителі та місцеві жителі вчилися сортувати відходи.

Основні заходи першого дня відбувались у декількох локаціях. Спочатку в актовій залі ліцею команда учнів 9,11 кл. (координатор Оксана Гриневич) представили презентацію про стан реалізації шкільного проекту «За життя без сміття» у рамках «Zero Waste School». Опісля там же ця команда організувала навчання сортування сміття на практиці. У кабінеті інформатики директор ліцею Сергій Кутинець, він же голова ГО «Сприяння» с. Залізниця, та команда учнів 11 кл. провели тренінг із підготовки екологічного проекту «Роздільний збір сміття – шлях до благополуччя села». А в кабінеті трудового навчання вчителі Людмила Турик та Марія Бай провели майстер-класи «Друге життя речей»: з пошиття екоторбинок, плетіння з футболок та виготовлення виробів із ПЕТ-пляшок. У вестибюлі початкової школи для молодших учнів організували перегляд мультфільмів «Соціальний ролик про сортування сміття» та «Пригоди Іскорки та її друзів – купа сміття» (Богдан Максимчук). Четвер у Залізницькому ліцеї пройшов під девізом «Майбутнє села, де сміття залишилось у минулому». Жителі с. Залізниця, учні та вчителі об’єдналися заради однієї мети – зробити своє село чистим. Команда учнів 9,11 кл у формі бесіди поінформували учасників про правильне сортування сміття та пояснили, чому сміття є ціннісним ресурсом. А на практичним модулем стало проведення екологічної акції «Zero Waste Day» у громаді с. Залізниця - прибирали вулицю Лісоградська, сквер біля пам’ятного знака Героям Небесної сотні, героям АТО та Пасевичу Івану Григоровичу, стадіон «Гарт», територію ліцею та узбережжя місцевої річки. Підбили підсумки акції зважуванням вторинної сировини, відзначенням активних учасників Проекту. Також переглянули відеофільми «Сортування сміття – обов’язок кожного німця» та «Як у світі регулюють використання пластику», а завершився день святковою дискотекою, повідомив Сергій Кутинець, директор ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І. Пасевича». 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування