березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Працівники Любешівської експлуатаційної дільниці Маневицького управління водного господарства долучилися до акції «Міжнародний день чистих берегів. Я прибрав - черга за тобою».

 

Так, у середу десять працівників дільниці прибирали сміття з прибережної захисної смуги річки Стохід в межах смт Любешів. Про це повідомляється на сторінці дільниці у мережі Фейсбук. А наступного дня оглядачі гідротехнічних об’єктів та машиністи насосних станцій наводили порядок біля куточків відпочинку й очищали від сторонніх предметів закріплені гідротехнічні споруди та русла каналів, розташованих біля автомобільних доріг, а також дамбу Бихівського водосховища.
До слова, така акція проводиться за підтримки Європейського союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у треті вихідні вересня по всьому світу.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування