березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Унікальний документальний фільм завдяки новій апаратурі нещодавно мали змогу переглянути школярі 8-11 класів Судченського ліцею в залі місцевого сільського Будинку культури.

 

Учні уважно спостерігали за тим, що відбувалося на екрані, адже їм пропонувався унікальний науково-популярний фільм, знятий не професіоналами-дорослими, а учнівською та студентською молоддю м. Рівне «Чорно-біле кіно. Наркотики і підлітки». За словами завідувачки клубної установи Ольги Некоз та класного керівника 11 класу місцевого ліцею Наталії Токар, попри те, що нині нема жодних проблем із переглядом будь-якої інформації в інтернеті, тим не менше діти охоче переглянули цей фільм на великому екрані. І це було таки варте того. Діти не лише дізнатися, яку нищівну шкоду наносять організму алкоголь та наркоманія, але і як боротися з негативними звичками, як знайти вихід із складних ситуацій. Таким чином, напевно, місцева молодь не просто нову інформацію отримала, а й зробила певні висновки.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування