березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Пошук роботи вимагає активності та наполегливості, здатності аналізувати та готовності змінювати себе, розвиватися та рости. Саме тому послуга професійного навчання є досить важливою та актуальною. Нещодавно у Любешівській районній філії ВОЦЗ проведено семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)» для 14 безробітних, повідомляють працівники філії.


Їм розповіли про унікальний сучасний навчальний заклад, який безкоштовно навчає зареєстрованих безробітних. Учасники семінару ознайомилися з переліком професій, умовами та тривалістю навчання, відповідно до вибраної професії, матеріально-технічною базою навчального закладу. Було зазначено, що у період професійного навчання служба зайнятості, згідно з чинним законодавством, виплачує матеріальну допомогу по безробіттю, що була попередньо призначена, компенсує витрати на проїзд, забезпечує проживання у гуртожитках. Тож учасники обмінялися думками та отримали вичерпні відповіді на запитання. Варто відмітити, що у серпні безробітні завершили навчання, яке проходило на базі Рівненського ЦПТО ДСЗ (12 кухарів). Пошукачі роботи за направленням Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості проходили курси цільового призначення за навчальною програмою «Сучасна теорія та практика харчування дітей у закладах освіти» з подальшим працевлаштуванням у школи нашого району.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування