квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Шостого вересня розпочався офіційний старт співробітництва Любешівської громади з компанією  GIZ.

Так як раніше Любешівську ОТГ було обрано у якості партнера проекту українсько-німецького співробітництва GIZ  «Енергоефективність у громадах II». Його впроваджує компанія GIZ за дорученням Федерального  міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) та Асоціація малих міст України. Тож очільник Любешівської ОТГ Олег Кух та  головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства селищної ради Віталій Герасимчук взяли участь у конференції-семінарі «Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту», присвяченій питанням енергоефективності та розвитку енергетичного менеджменту в ОТГ, повідомляється на офіційній сторінці Любешівської громади. Учасники конференції-семінару обговорили перші кроки на шляху запровадження енергоменеджменту та подальші кроки, які необхідно зробити для успішного розвитку енергоменеджменту у своїй громаді.

Також під час зазначеного заходу селищний голова Олег Кух підписав Угоду про співпрацю у проекті GIZ «Енергоефективність у громадах II».

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування