квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Першого вересня чотирнадцять учнів групи №46 (професія - кухар, кондитер) Любешівського технічного коледжу ЛНТУ успішно завершили виробничу практику і повернулися додому з Чорноморського побережжя  Одеси.

 

 82  днів  і ночей  одинадцять дівчат і троє хлопців на чолі з керівником підгрупи майстром виробничого навчання, кухарем  шостого (найвищого) розряду Анатолієм Карпіком працювали на базі відпочинку «ТУР-ЕЛЬ» міста Затоки.

Сьогодні на святковій лінійці в коледжі ці учні-практиканти отримали подяки і пам’ятні сувеніри. Для навчального закладу було перераховано більше п’ятдесяти тисяч гривень, які використають на поліпшення матеріальної бази коледжу.

  Особливу  подяку заслуговує і їхній керівник Анатолій Карпік, який день і ніч ніс відповідальність за здоров’я і безпеку дітей, все це поєднуючи з нелегкою роботою  старшого кухаря.

Олена  Блеянюк, майстер виробничого навчання з професії кухар, кондитер   Любешівського технічного коледжу ЛНТУ.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування