квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У Міністерстві освіти і науки України повідомили, що рішення про дату проведення першого дзвоника може приймати кожен навчальний заклад індивідуально, оскільки питання організації освітнього процесу у закладі загальної середньої освіти належить до виключної компетенції закладу освіти. Тож коли саме відбудеться святкова лінійка у школах району поінформували керівники відповідної галузі.

 

Так,  начальник відділу освіти управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради Василь Кух повідомив, що в навчальних закладах Любешівської ОТГ свято Першого дзвоника відбудеться у понеділок, третього вересня. «Ми вивчили думки всіх керівників навчальних закладів та їхніх колективів, і лише тоді прийняли відповідне рішення. Так, більшість голосів було за перенесення свята Першого дзвоника на понеділок», - зазначив Василь Ілліч.

А в. о. начальника управління відділу освіти, молоді та спорту РДА Неля Свищ зазначила, що у школах, які не входять в ОТГ, святкова лінійка теж відбудеться третього вересня.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування