березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні минає рівно рік, відколи зупинилося життя одного із корпусів Любешівського технічного коледжу ЛНТУ.

 Нагадаємо: 8 серпня 2017-го року, близько 19 години, обвалилася частина стіни чотириповерхового навчального приміщення. Однак у цій проблемі, яка до сьогодні практично не зрушилася з місця, запитань залишається значно більше, ніж відповідей. І це при тому, що у владних щаблях не забувають періодично говорити про це. До прикладу, навіть на останній позачерговій сесії Любешівської селищної ради був запит щодо проведення початкових ремонтно-аварійних робіт у Любешівському технічному коледжі ЛНТУ від депутата Юрія Боснюка, хоча це і не в компетенції селищної ради. От тільки поки що практично все залишається на рівні розмов, а не дій…

У телефонному режимі в. о. директора коледжу Анатолій Хомич зазначив: «Ми чекаємо, доки буде зроблена проектно-кошторисна документація. По договору це має бути в серпні. От тільки коли саме: на початку чи в кінці місяця, – точно невідомо. Також нам обіцяли виділити 200-300 тис. грн. на поточні видатки, які ми аж ніяк не можемо спрямувати на ремонт несучої стіни навчального корпусу».

Блокує роботи із розчистки руїн те, що ще досі не закрита кримінальна справа. Про це свого часу говорив і губернатор області Олександр Савченко, під час візиту на Любешівщину: «…У першу чергу вирішуватиму питання про закриття цієї справи, хоча це й не моє повноваження». Однак відтоді пройшло уже більше місяця, а до сьогодні ситуація лишається незмінною.

Тим часом навчальне життя в коледжі продовжується. Наразі ще триває вступна кампанія.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування