березня

24

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Другого серпня фольклорний колектив Залізницького БК «Родинонька» на запрошення Івановського відділу культури побував на святі у с. Залядиння (Івановський район, Білорусь), де виконав декілька українських народних пісень.

 

 На святі учасників «Родиноньки» неабияк вразило те, що білоруський та польський колективи також виконували наші українські пісні. «Ми  були приємно здивовані, коли почули на білоруській сцені рідну мову. Загалом враження від поїздки у нас тільки хороші. Також ми познайомилися із колективом із Польщі, обмінялися контактами. Тож сподіваємося, що в близькому майбутньому побуваємо в них у гостях», - розповів художній керівник Андрій Поліщук.

А от в неділю, п’ятого серпня, «Родинонька» із концертною програмою побувала в с. Залаззя.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування