лютого

20

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями в рамках проведення профілактичних заходів на пасажирському транспорті була проведена робоча зустріч за участю першого заступника голови Любешівської райдержадміністрації Сергія Фесика, начальника Любешівського відділення поліції Олега Матчука та начальника Любешівського РС УДСНС підполковника цивільного захисту Віталія Деркача.

Начальник відділення поліції зауважив, що за тиждень проведення цієї операції є певні успіхи. Поліцейські проводять профілактичні заходи, націлені на виявлення порушень у сфері безпеки дорожнього руху та пасажирських перевезень, інспектори перевіряють технічний стан транспортних засобів, наявність і справність аварійних виходів, розташування місць для сидіння та інші вимоги для безпечного перевезення пасажирів. За період проведення операції складено п’ять адміністративних протоколів за порушення правил надання послуг та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів.
Сергій Фесик під час наради ініціював питання щодо залучення працівників управління Укртрансбезпеки у Волинській області для організації спільних рейдів з метою виявлення нелегальних перевізників.
Поліція звертається до всіх перевізників з проханням самостійно перевіряти і привести у відповідність транспортні засоби та проводити інструктаж з водіями, - повідомляє Любешівське відділення поліції.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування