лютого

20

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Від понеділка по п’ятницю на території селищного парку діє дитячий християнський табір. Організували його члени церкви християн-баптистів із польських міст Познань та Гданськ. Куратор табору пан Адріан, розповів, що втретє проводять його в Любешові на запрошення своїх одновірців.

 

Як і попередні рази, п’ять різновікових груп (від 6 років до 14+) одночасно займаються в різних секціях: музика і танці; спортивні ігри й конкурси; виготовлення власноруч аплікацій та інших виробів; англійська мова; вивчення Біблії. Цікаво, що про християнські чесноти, створення світу тощо вихователі розповідають дітям, водночас демонструючи хімічні досліди. З величезною цікавістю малята споглядали, наприклад, як з’являється у банці хмаринка або як варене яйце проскакує у вузеньку пляшку. За винятком занять релігійних, через специфічність термінології, на всіх інших перекладачами для учасників табору є вчитель польської мови Любешівського НВК Юлія Харитонюк та її учні.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування