лютого

20

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Розпочалися роботи з облаштування першого майданчика під контейнери на роздільний збір сміття в Любешові по вул. Зої Космодем’янської (неподалік автостанції). Тут викладена бруківка, за кілька днів встановлять спеціальні контейнери.

Їх буде шість: три – для твердих побутових відходів та три – для роздільного сміття: папір, пластик, скло, метал. Передбачені площадка для розміщення контейнерів та площадка для їх відвантаження. Щоб сміття не розносилося, задню частину майданчика огородимо сіткою, також передбачене накриття над контейнерами. Нові сміттєзбірники передбачають навантаження до півтора тонни. За кілька тижнів у серпні планується облаштувати ще один подібний майданчик. Наразі вирішується місце його «дислокації» - вул. Свободи чи на межі цієї вулиці та Пушкіна, де є чимало багатоповерхівок. Кошторисна вартість облаштування одного майданчика під контейнери селищному бюджету вартуватиме майже 40 тис. грн., приблизно стільки ж коштують шість контейнерів. От тільки б громадяни самі собі не попсували можливості цивілізовано утилізовувати побутове сміття: щоб у жодному разі не кидали у контейнери гілля дерев, зілля, рештки будівельного сміття, котрі не лише загромаджують сміттєві баки, але й виводять їх із ладу, повідомив Сергій Фальчик, директор КП «Любешів-Комфорт-Сервіс». 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування