лютого

20

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора на засіданні позачергової 13-ї сесії Любешівської селищної ради прозвучав депутатський запит щодо налагодження безперебійної подачі електроенергії у селах Бірки та Вітуле.

 

Так, депутат Василь Мокич зазначив, що до нього звертаються жителі цих сіл з проханням «розібратися щодо причини збою подачі електроенергії, яку відключають безпричинно, у різну пору доби». Через це збиваються комп’ютери, псується побутова техніка. Посилаючись на слова в. о. старости Бірківського старостинського округу, депутат також сказав, що через «зависання» комп’ютера в старостинському окрузі не можуть надавати послуги населенню. Селищний голова Олег Кух завірив, що буде надіслане відповідне звернення до керівництва Любешівської філії ПрАТ «Волиньобленерго». Водночас виконувачам обов’язки старост порадив фіксувати всі такі випадки. Адже, відповідно до законодавства, передбачене відшкодування за попсовану побутову техніку, яка вийшла з ладу через збій в електромережі.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування