лютого

20

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні, 24 липня, представили новопризначеного керівника Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості – Ольгу Ковальчук.

 

Цю місію здійснив у залі засідань філії директор обласного центру зайнятості Роман Романюк (на фото) за участю Любешівського селищного голови Олега Куха, першого заступника голови Любешівської РДА Сергія Фесика та голови районної ради Петра Нагорного.

Кожен із них побажав новому очільнику районної служби зайнятості та колективу успіхів, зі свого боку обіцяли всіляку підтримку. Також висловлювали сподівання, що новий керівник як молода, ініціативна людина креативно підходитиме до виконання доведених завдань служби зайнятості у тісній співпраці з усіма гілками влади в районі. І особливо - з керівництвом ОТГ, адже територія селищної ради займає близько 80% Любешівщини.

До слова, Ольга Ковальчук – уродженка с. Березичі. До призначення працювала в Луцькому міському центрі зайнятості, перед тим – у Волинському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України, ще раніше – у ГК «Континіум» та банківській сфері. Стаж державної служби Ольги Миколаївни – п’ять років. Весь час безперервно працювала, відколи закінчила Луцький національний технічний університет за спеціальністю «Облік та аудит». Нині здобуває другу вищу освіту в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України в Києві, майбутня спеціальність – «Психологія». Проживає Ольга Ковальчук у Березичах, виховує трирічного сина.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування