лютого

20

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Бувалий ягідник, пенсіонер із Любешівської Волі, Іван Борисаль десь тиждень тому неподалік свого села віднайшов кілька кущиків чорниць білого кольору.

 

Спочатку чоловік подумав, що вони просто ще не доспіли, проте скуштувавши прийшов до висновку, що ягоди цілком дозрілі. Тож зірвав ті кілька кущиків і показував «ягідне диво» друзям, знайомим. Один із них, Ігор Скупейко, сфотографував білі чорниці та переслав фото для редакції. За словами молодшого наукового співробітника наукового відділу НПП «Прип’ять-Стохід», на території їхнього парку (куди не входить згадане село), зростає лише чорниця звичайна. Яка причина виникнення ягід-альбіносів, треба вивчати науково. Також вона додала, що цього року на Волині в інших районах теж знаходили чорниці-альбіноси. А от на території НПП подібні випадки траплялися серед квітів у родині орхідні - замість фіолетових виросли білі.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування