лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора відбулася позачергова 12 сесія селищної ради. На порядок денний виносилося 23 питання, причому 19 - блок земельних питань. От тільки цього разу вони розглядалися у новому форматі.

У той час як начальник відділу землекористування, кадастру, екологічної безпеки Микола Колядюк інформував по кожному земельному питанню, депутати мали змогу на власні очі бачити усі ті ділянки, про які йшлося – на екрані демонструвалися їхні графічні зображення. Тож і рішення відповідно приймалися досить оперативно. Як виявилося, ідею такого ноу-хау запропонував депутат Валерій Панасюк. Як пояснив Валерій Сергійович, щоразу розглядається на сесії чимало земельних питань, бувають і спірні. «Перегляд» кожної конкретної земельної ділянки на екрані має чимало плюсів: економиться час, папір, депутати об’єктивно приймають рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою про відведення тієї чи іншої земельної ділянки у власність, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки тощо.

Тамара Урядова.

Фото Валерії Гудько.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування