березня

24

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Таке рішення вчора прийняв виконавчий комітет Любешівської селищної ради. Селищний голова Олег Кух зазначив: депутати теж підтримують цю думку. Наразі ж встановлені "лежачі поліцейські" набули нового вигляду.

За результатами соцопитування, про що вже писала наша газета, жителі Любешівщини більшістю голосів проголосували за відкриття частково перекритої вулиці Незалежності в центрі. Водночас Олег Іванович наголосив: рух для транспортних засобів відновиться лише після того, як тут будуть встановлені «лежачі поліцейські» (їхню кількість визначать відповідні спеціалісти), а також огорожа біля тротуару по периметру Любешівського НВК, з переривом лише у місцях пішохідного переходу. Йшлося на засіданні і про те, що обмежувачі руху біля НВК та гуртожитку технічного коледжу наберуть нового вигляду. Так як на центральних вулицях селища працювала дорожньо-ремонтна техніка для проведення ямкового ремонту із залученням відповідної спецмашини, то вчора їх уже «поправили» – продовжили. Якщо раніше була можливість об’їжджати «лежачі поліцейські» збоку, тепер їх необхідно помаленьку переїжджати - вони «лежать» від краю до краю.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування