березня

24

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У центрі Любешова приміщення, котре зазвичай називають «Оптика», стало набувати нового вигляду. А колись це була єврейська святиня – синагога. Минулого тижня тут розпочалися роботи з реконструкції.

 

Як повідомили у владних кабінетах селищної ради, кілька років тому воно стало власністю приватного підприємця з Луцька. Проте до нині перебувало у аварійному стані, тож навіть на шпальтах нашого видання про нього писали як місце, де зупинилося життя. І ось днями розпочалася реконструкція приміщення. Як пояснили, посилаючись на слова самого підприємця, затримка була за оформленням документа на право власності на основі укладеного договору купівлі-продажу земельної ділянки. Тож, можливо, невдовзі ця будівля стане однією з окрас селища. От тільки наразі невідомо, що саме це буде. Однак віриться, що принаймні хоча б нові робочі місця отримають наші земляки.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування