березня

24

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні очільник районного відділу бюро правової допомоги Едуард Гречко провів тренінг про навички вирішення міжособистісних конфліктів – у рамках проекту «Серце миру», за підтримки ГО «Центр зростання громад», Корпусу Миру, USAID, ГО «Інститут миру і порозуміння».

 

До участі запрошувалися представники різних професій. Окрім того, на заході побував іноземний волонтер - представник Корпусу Миру із США Річард Роман, котрий третій рік працює в Ковелі. У формі діалогу теоретично і практично присутні обговорювали саму суть конфлікту, які є підходи до його вирішення, також знаходили різноманітні варіанти вирішення тієї чи іншої запропонованої організатором проблеми. Зрештою, Едуард пояснив суть стратегії виграшу обох конфліктних сторін. У результаті всі учасники запропонували йому і надалі проводити подібні навчання, адже кожен чи в побуті, чи в робочих питаннях час від часу стикається з конфліктними ситуаціями. І досить важливо, як зазначив Едуар Гручко, віднайти той варіант вирішення конфлікту, який би задовільняв інтереси обох сторін та зберіг їхні стосунки.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування