лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Минулого тижня, 27 червня, старший інспектор ювенальної превенції Любешівського відділення поліції Тетяна Андрусик, дільничний офіцер поліції Роман Харчик та головні спеціалісти служби у справах дітей Любешівської РДА Анатолій Токар і Ольга Фарина провели масштабний профілактичний рейд у населених пунктах району.

 

Побували у селах Люб’язь, Дольськ, Гірки, Ветли, Велика Глуша та Погулянка. Під час рейду відвідали сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини. З дітьми провели виховні бесіди щодо недопущення вчинення правопорушень, бродяжництва, жебрацтва. Батькам наголосили на необхідності належного виконання батьківських обов’язків, створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей у родині, недопущення скоєння насильства в сім’ї та вчинення сварок у присутності неповнолітніх, повідомляє прес-служба Любешівського відділення поліції.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування