лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Про те, що заклад культури у селі Деревок потребує ремонту, для наших читачів не в новину. Почалося все із протікання даху, а затим проблема набрала значно більших масштабів.

Раніше цей об’єкт знаходився у районній комунальній власності, тож, відповідно, питанням ремонту мала клопотатися районна влада. На це і кошти виділялися. Нещодавно разом з іншими клубними установами він був переданий у селищну власність. Тож поки відбувалися процеси передачі-приймання, відповідно, роботи не могли починатися. А в той час будівля продовжувала руйнуватися. До речі, це відбувається дуже швидкими темпами. Тому й не дивно, що вкотре таку наболілу проблему для деревчан порушив на засіданні бюджетної комісії селищної ради її голова, депутат ради Микола Мокіч. У відповідь селищний голова Олег Кух повідомив, що нарешті днями розпочата тендерна процедура з ремонту сільського Будинку культури с. Деревок. Тож віриться, що після визначення переможця нарешті розпочнуться ремонтні роботи, адже гроші на це уже передбачені.

На фото: ось такий вигляд мають стеля та стіни на першому поверсі будівлі.

Наталія Муха.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування