лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в Любешівському районному суді відбувся «День відкритих дверей», який організували для вчителів-правників зі шкіл району.

 

Насамперед педагогам провели екскурсію Будинком правосуддя. Зокрема, оглянули зали судових засідань, камери та робочі кабінети, ознайомилися з інформативними стендами тощо. У ролі «екскурсовода» - керівник апарату суду Валентина Новаковська.

Затим освітяни поспілкувалися із суддями Наталією Гладіч та Віталієм Глинянчуком, котрі повідали про основні акценти в роботі суду та запрошували до співпраці педагогів, аби наші діти виховувалися у правовій культурі. Також Віталій Глинянчук розповів про процедуру проходження кваліфікаційного оцінювання, яка особисто в нього тривала вісім місяців. А от Наталія Іванівна основну увагу акцентувала на тому, що дитячим вихованням повинні займатися батьки, адже саме вони є для них головним прикладом у житті.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування