квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора члени пісенно-туристського клубу ветеранів туризму Києва завітали у Любешів, аби отримати нові враження від сплаву нитками водного русла таємничої річки Стохід.

 

На запитання, чому ж обрали саме наш край, керівник клубу, всесвітньовідомий спортсмен Ігор Корольков зазначає, що тут ще ніколи не були, тож вирішили познайомитися із нашою поліською територією. Враження від першого дня у кожного із семи членів клубу тільки хороші. Їм неабияк сподобалася наша незаймана природа, а ще добрі та привітні любешівці. Також. як зазначив Ігор Корольков, річка Стохід зовсім непроста: «Має багато ходів. Тепер, дійсно, розумієш, чому має таку назву», - посміхаючись мовив турист. Місцем ночівлі обрали рекреаційний пункт «Алея кохання» (біля стадіону «Колос»). Плани на сьогодні – сплав Стоходом до мальовничого села Сваловичі, де і планують зупинитися на ночівлю, а ще хочуть оглянути там місце зйомок фільму міжнародного значення. Наступного ж дня – подорож до озера Нобель.

Із собою туристи мають усе необхідне спорядження – складні та надувні три байдарки, палатки й інший туристичний інвентар та, головне, хороший настрій. Також, як з’ясувалося, найстаршим туристом-ветераном цієї групи є 81-річний уродженець Білорусі.  

Мирослава Струк.

Коментарі  

#1 Наталія Прохор 12.06.2018, 19:54
Річка Стохід дійсно не схожа ні на одну з річок України. Ми ходимо нею сезонів 5 і кожен раз, як у перше. Користуємось німецькими треками, щоб не заблукати його лабіринтами. А восени минулого року то ще й мали досвід нічного сплаву. :roll: Бо із вимушеною зміною маршруту нас темрява окутала на воді. Адреналін зашкалював.! Особливо коли щось черкнуло днище катамарана... Неймовірно цікава річка - радимо відвідати неодмінно.І село є як з кінострічки воєнних часів. Хто хоче побачити цю ентентичну красу - телефонуйте 067 373 86 85 ААВ "Світовир" м. Рівне до ваших послуг. Будьте завжди молоді душею!

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування