лютого

18

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Учора у селі Велика Глуша відбулося відкриття поліцейської станції в приміщенні, де раніше був Будинок шерифа.

 

На відкриття завітали начальник ВДОП УПД ГУНП у Волинській області Валерій Чоботан, заступник начальника УНД ГУНП у Волинській області полковник поліції Віталій Тортина, сільський голова Євгенія Наливайко та начальник Любешівського відділення поліції Олег Матчук.

Станція обслуговуватиме територію, на якій розміщено сім населених пунктів (Велика Глуша, Погулянка, Мала Глуша, Невір, Щитинь, Гірки й Ветли). Нею опікуватиметься та проводитиме прийом громадян дільничний офіцер поліції Любешівського ВП Камінь-Каширського ВП ГУНП у Волинській області старший лейтенант поліції Роман Харчик. Одна із основних функцій та завдань станції – забезпечення безпеки та правопорядку на підпорядкованій їй території.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування