червня

17

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Із понеділка по середу молодь Любешівського, Камінь-Каширського, Ратнівського районів, а також десять осіб із Луцька – члени української церкви християн віри євангельської України – здійснюють веломарафон маршрутом Седлище – Камінь-Каширський – Любешів – Дольськ.

 

Як розповіли вони сьогодні любешівцям під час невеличкого концерту в центрі містечка, мета цього багатокілометрового велопобігу – захист найдавнішого і найціннішого інституту – сім’ї та пропаганда здорового способу життя. До участі в ньому долучилися цього разу близько 170 осіб, торік, коли проводили захід вперше, - було близько 70-ти. Наймолодшим його учасникам – по сім та одинадцять років. А своїм основним гаслом називали вислів: «Міцна сім’я – міцна держава». Стартували вони у Седлищі, фінішували в Дольську, привітавши захисників кордону з побажанням всіляких гараздів, а головне – миру. Як і під час марафону, так і в райцентрі співали про згоду в сімействі, про те, як потрібен Україні мир. Із вітальним словом до любешівців звернулися організатор веломарафону Степан Лисик, регіональний пастир трьох згаданих районів Петро Карпович та перший заступник старшого єпископа ХВЄ України, директор місії «Голос надії» в Луцьку, тато десятьох дітей і дідусь сорока онуків Микола Синюк.

Тамара Урядова. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування