червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Перед початком літніх канікул старший інспектор ювенальної превенції Любешівського відділення поліції Тетяна Андрусик завітала до учнів Седлищенської школи та Любешівського НВК. 

 

Працівник поліції розповіла дітям про наслідки порушень Правил дорожнього руху, про те, як впливає на організм підлітків алкоголь та тютюнові вироби. Наголосила також, що спілкуватись із незнайомцями й сідати до них у транспорт є вкрай небезпечним для дітей. Не оминули під час бесіди проблему шкільного булінгу, ще раз зазначаючи про недопущення проявів цього явища серед учнів. Особливу увагу інспектор приділила крадіжкам. Діти мали чимало запитань і навели приклади життєвих ситуацій, з якими вони стикались. На закінчення зустрічей працівник поліції наголосила дітям на дотриманні правил особистої безпеки під час канікул, особливо на водоймах.

Прес-служба Любешівського відділення поліції.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування