квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора Любешівська селищна рада на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» та на своєму офіційному сайті опублікувала опитування щодо відкриття руху автомобільного транспорту на вулиці Незалежності в Любешові.

 

Виявляється, що-що, а це питання наших співгромадян турбує чи не найбільше, про що свідчить надзвичайна активність під цією публікацією. Люди, окрім самого голосування, лишили майже триста коментарів, у яких озвучили свої думки щодо (не)відкриття автомобільного руху по вулиці Незалежності. Бачення наших краян дуже різняться: одні категорично проти відкриття, інші – тільки за.

Періодично організатор опитування викидає рейтинг голосування. Зокрема, одинадцять годин назад  лідирувала відповідь  «Так, зі встановленням лежачих поліцейських».

«У мене таке враження, що інших проблем в селищі, окрім перекритого руху по центральній вулиці, не існує. Роздільний збір відходів, функціонування чергових груп по садочках влітку, відсутність приміщення для ДЮСШ і т.д.? Чому повернулися до питання, на вирішення якого вже було витрачено бюджетні кошти?» - ось такий влучний коментар написала Ольга Веремчук.

 

Коментарі  

#1 Ярослав 17.05.2018, 22:55
Так .лежачі поліцейські і парковки облаштувати.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування